Czas na zmiany – Hubert Kukawa Kandydat do Rady Powiatu Nowotomyskigo

Drodzy mieszkańcy miasta i gminy Opalenica, nazywam się Kukawa Hubert, mam 34 lata, od dwunastu lat jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci Bartosza, Anny, Franciszka. Mieszkaniec wsi Terespotockie, całe życie związany z gminą Opalenica. Absolwent
technikum mechanicznego w Grodzisku Wlkp. Zawodowo od 2006r. wraz z żoną prowadzimy działalność gospodarczą.

Społecznie jestem prezesem Opalenickiego Klubu Biegacza, z którym promujemy aktywne spędzanie wolnego czasu w każdym przedziale wiekowym na terenie naszej gminy, poprzez organizowanie wielu imprez sportowych dla dzieci i osób dorosłych. Dzięki moim staraniom zorganizowaliśmy w Opalenicy biegi w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz bieg w ramach akcji Opalenica dla Betlejem, dzięki którym zebraliśmy prawie dwadzieścia tysięcy złotych na leczenie dzieci i seniorów w Polsce oraz edukację podopiecznych sierocińca w Betlejem.

W tegorocznych wyborach samorządowych kandyduję do Rady Powiatu Nowotomyskiego z ramienia KWW Twój Powiat. Moimi głównymi elementami, które chciałbym wnieść do nowej odmłodzonej Rady Powiatu, jako Radny, aby współpraca pomiędzy Powiatem a samorządem gminnym przebiegała na zasadach partnerstwa i dialogu, aby budżet powiatowy został sprawiedliwie dzielony na wszystkie gminy, tak, aby Nasza wspólna gmina Opalenica mogła w dalszym ciągu się rozwijać. W nowej Radzie powiatu będę walczył o poprawę infrastruktury dróg powiatowych w gminie Opalenica oraz rozbudowę ścieżek pieszo rowerowych przy tych drogach. Rozbudowę obiektów szkolno-sportowych na terenie Naszej gminy, oraz rozbudowę Podstacji pogotowia ratunkowego w Opalenicy W dniu 21 Października proszę o Państwa głosy,
Lista nr 15, pozycja 1. Kukawa Hubert

Więcej szczegółów znajdą Państwo na mojej stronie na Facebooku:
https://www.facebook.com/Hubert-Kukawa-Kandydat-do-Rady-Powiatu-Nowotomyskiego-
503267250148349/?modal=admin_todo_tour

You may also like...

Loading Facebook Comments ...