miejsce-na-reklame-top

Lubella inspiruje i edukuje

LUBELLA INSPIRUJE I EDUKUJE to program edukacyjny o charakterze społecznym mający na celu wzrost świadomości znaczenia prawidłowego odżywiania w życiu człowieka wśród uczniów polskich szkół. Podczas tegorocznej, III edycji uczniowie gimnazjum w Opalenicy odkrywali właściwości zbóż. Po zapoznaniu się z prezentacją multimedialną wykonywali plakaty zachęcające do spożywania produktów zbożowych, a w czasie  „Kreatywnej Gry Szkolnej” odkrywali znaczenie prawidłowego odżywiania w życiu człowieka. Specjalnie zaprojektowane zadania pozwoliły uczestnikom poszerzać ich wiedzę na temat roli produktów zbożowych w codziennej diecie oraz pomogły w utrwaleniu przyswojonych informacji w atrakcyjny i efektywny sposób. Końcowym  (najprzyjemniejszym!) etapem projektu było przygotowywanie wyjątkowych dań z wykorzystaniem produktów zbożowych. Każda z klas III, dodatkowo została zgłoszona do kulinarnego Konkursu i ma szansę zdobyć atrakcyjne nagrody.

Źródło: gimnazjum w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ osiem = 9

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>