Wyjazd na mecz Polska – Holandia U20

9 października 2017r. grupa 22 uczniów wraz z opiekunami p. I. Radomską i p. Z. Murawskim udała się do Grodziska Wielkopolskiego na mecz towarzyski reprezentacji Polski i Holandii w kategorii do lat 20.

Mecz był bardzo emocjonujący, obie drużyny przeprowadziły bardzo dużo ciekawych i groźnych akcji. W ostateczności lepsza okazała się reprezentacja Polski, która wygrała ten mecz 1:0. Oprócz dobrego piłkarskiego widowiska dopisała nam słoneczna pogoda. Wszyscy wracali z meczu w dobrych nastrojach i zadowoleni z tego co udało się osiągnąć na boisku.

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× dwa = 2

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>