Kibice dzieciom

Nowe kibicowskie graffiti w Opalenicy

Piątkowy poranek, 13 października dla dzieci z przedszkola i żłobka przy ulicy Zamkowej, wbrew przesądom, był wyjątkowo radosny. Otrzymały one bowiem wyjątkowy prezent. Z inicjatywy członków Fan Clubu Lecha z Opalenicy powstaje bowiem wyjątkowe graffiti (zostanie dokończone dziś wieczorem). Malunek skierowany jest w głównej mierze do najmłodszego pokolenia mieszkańców naszej gminy.

Motywem przewodnim są postacie dwóch Minionków zachęcających do jak najaktywniejszego kibicowania drużynie piłkarskiej z Poznania oraz do uprawiania sportu od najmłodszych lat. Graffiti w całości zostało wykonane, bez udziału i środków finansowych osób trzecich, przez ludzi z pasją, dbających o wychowanie kolejnych wiernych pokoleń kibiców Lecha Poznań.

Tekst: Grupa FC Opalenica
Foto: Tomasz Matusiak

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 9 = czternaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>