miejsce-na-reklame-top

Praca w POLOmarkecie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KASJER – SPRZEDAWCA/POLOmarket/OPALENICA

Zadania:

• obsługa Klienta na sali sprzedaży,
• obsługa kasy fiskalnej,
• dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,
• prace porządkowe.

Wymagania:

• wykształcenia minimum zawodowego,
• dyspozycyjności związanej z pracą w systemie dwuzmianowym,
• doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem,
• ważnych badań sanitarnych.

Oferujemy:

• stabilną pracę,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• premie,
• jasno określone wymagania.

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.