miejsce-na-reklame-top

„PoczytajMy”

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego swoją działalność w gimnazjum w Opalenicy wznowiło Koło Czytelnicze „PoczytajMy”. Gimnazjaliści odwiedzają swoich młodszych kolegów ze szkoły podstawowej, przygotowując dla nich  spotkania czytelnicze. Wspólne czytanie książek jest szansą do zaangażowania się młodzieży w działania na rzecz innych. Odwiedziny starszych kolegów sprawiają maluchom wiele radości, a spotkania z książką pozwalają rozbudzać zainteresowania, rozwijać wyobraźnię i wyrabiać nawyk czytania.

Źródło: gimnazjum w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


osiem + 1 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>