Dakowski Dwór

Mistrzostwa powiatu nowotomyskiego w sztafetowych biegach przełajowych

W środę 4 października 2017 r. w nowotomyskim Parku Kultury i Wypoczynku im. Feliksa Szołdrskiego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

Z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie opalenickiego Zespołu Szkół. Dziewczęta po świetnej walce do końca uplasowały się na 5 miejscu, natomiast chłopcy okazali się bezkonkurencyjni i zwyciężyli a zarazem zostali mistrzami powiatu w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

W zawodach opalenicki Zespół Szkół reprezentowali:

Julia Nowaczyk (1B LO)
Magdalena Dziamska (1B LO)
Weronika Sroka (1B LO)
Weronika Białecka (1B LO)
Aleksandra Weroniczak (2C LO)
Alicja Cicha (2C LO)
Weronika Sadłocha (2C LO)
Paulina Kaczmarek (1A LO)
Marta Hofman (3BD LO)
Karolina Weroniczak (2BE LO)

Adrian Hamrol (3E LO)
Daniel Szczęsny (3IL T)
Arkadiusz Laskowski (3E LO)
Kacper Mańczak (1B LO)
Adrian Sadowski (3BD LO)
Kacper Świtała (2BE LO)
Szymon Tkaczewski (1TL T)
Eryk Kaczmarek (3BD LO)
Klaudiusz Walaszczyk (1A LO)
Piotr Buszkiewicz (3BD LO)

Wielka brawa za determinację dla wszystkich biorących udział w zawodach.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Źródło: ZS Opalenica

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

1 Response

  1. Bardzo fajne jest to, aby własnie w tym wielu pokazać młodym osobom, jak fajną sprawą jest sport. Taki regularnie uprawiany, który odstresowuje, motywuje, daje zadowolenie, a przede wszystkim motywuje i kieruje do działania. Jednak takich zawodów jest jak na lekarstwo. Potrzeba tutaj regularnych tego typu spotkań, pikników i organizacji biegów miejskich, ale szerzyć informacje o tym, że : warto uprawiać biegi 😉 Pozdro! Kamil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


7 − = zero

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>