„Łapaj” króliczka

W pierwszy weekend jesieni młodzież uczęszczająca do klasy trzeciej opalenickiego technikum wraz z opiekunami, panią Małgorzatą Kurek i panem Mariuszem Stachowskim, wyjechała na jesienny biwak do Hotelu Łężeczki.

Wyjazd był okazją do świetnej, wspólnej zabawy uczniów i nauczycieli. Młodzież i ich opiekunowie wspólnie korzystali z basenu, rozpalali grilla, bawili się w chowanego, grali w piłkę siatkową oraz maszerowali na długie spacery. Uczniowie wzięli również udział w zlocie motocyklowym w ramach II Jesiennego Festiwalu Kwiatów, który organizowano w pobliskim Chrzypsku Wielkim. Wyjazd był również okazją do długich rozmów o problemach, radościach i planach na przyszłość.

Mariusz Stachowski

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...