Powoli staję się to tradycją, co weekend, to sukcesy w Opalenickim Klubie Biegacza

W minioną Sobotę w Bojanowie odbyła się pierwsza edycja Duathlonu jest to połączenie biegania z jazdą rowerem, na którą wybrał się Janusz Gluza, zawody zostały podzielone na trzy etapy bieg 5km, jazda rowerem 10 km i na koniec 3 km biegu.Opaleniczanowi udało się pokonać trasę w 1: 07: 30 i został sklasyfikowany na 3 miejscu w kategorii wiekowej.
Gratulujemy:-)

W Niedzielę wystartowała czwórka klubowiczów OKB.

Paula i Sławek startem w 40 Gnieźnieńskim Pólmaratonie Lechitów, zakończyli swe zmagania w zdobywaniu Korony Półmaratonów Polski, przypomnijmy, aby zdobyć taki tytuł należy w jednym roku kalendarzowym pokonać 5 z listy 10 najbardziej prestiżowych półmaratonów w Polsce a na liście znajdują się między innymi takie miasta jak: Poznań, Warszawa, Kraków, Wałbrzych czy nasz okoliczny Grodzisk Wlkp.

Wśród ponad 3000 osób, które ukończyły bieg nasze klony nabiegały.

Sławek Przybysz-1:38:05
Paula Cyprian-2:06:38

Natomiast Wera i Honorata, które uwielbiają nowe wyzwania wraz z kolegą Tomkiem wybrali się na sztafetę triathlonową do Kościana, w której każdy z zawodników miał do pokonania jedną z dyscyplin, które wchodzą w skład triathlonu:
pływanie, rower oraz bieg.
Opaleniczanki startując pod oryginalną nazwą „Ciepło zimno” Dystans 1/8 ironmana (475m pływania, 22, 5 km rower oraz 5, 25 km bieg) pokonały w czasie 1:30:11:-)

A już w najbliższą Niedzielę startujemy w jubileuszowej 30 edycji Biegu Zbąskich, trzymajcie kciuki, bo będzie się działo:-)