Wakacje z Akademią Piłkarską Reissa w Opalenicy

Obozy, półkolonie, treningi, dziesiątki uśmiechów na twarzy tak w kilku słowach można streścić wakacje z Akademią Piłkarską Reissa w Opalenicy.

Przez okres wakacyjny zawodnicy Akademii oraz uczniowie wszystkich Szkół Podstawowych w Gminie Opalenica, którzy otrzymali na zakończenie roku nagrody sportowe ufundowane przez Akademię Piłkarską Reissa uczestniczyli w treningach piłki nożnej.

23 lipca piętnastu zawodników Akademii z Opalenicy oraz Wojnowic wyruszyło na obóz piłkarski do Dolska. Zgrupowanie trwało 7 dni. Dzieci oprócz licznych treningów oraz meczy miały ogrom różnych atrakcji. Gra w kręgle,turnieje w playstation,wypady nad jezioro, wieczorne zabawy integracyjne to nieliczne atrakcje których doświadczyły dzieci podczas pobytu w Dolsku.

Od 8 do 12 sierpnia Akademia Piłkarska Reissa ze wsparciem Zespołu Szkół w Opalenicy oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opalenicy zorganizowała półkolonię piłkarską dla jej adeptów. Projekt Półkolonii w Opalenicy przyjął się z ogromnym powodzeniem i udział w niej wzięło 41 dzieci z Opalenicy i pobliskich miejscowości. Dzieci podczas półkolonii odbyły wiele treningów na Opalenickim Orliku. Codziennie po porannych treningach i zjedzeniu obiadu w restauracji „Kamienica” na uczestników czekała dawka atrakcji. Dzieci podczas trwania półkolonii uczestniczyły w następujących atrakcjach:

Zabawy na kręgielni w Grodzisku Wielkopolskim
Pokonanie trasy w parku linowym hotelu „Remes”
Pobyt na basenach Tarnowskich term
Korzystanie z atrakcji krainy zabaw „Bogilu” w Wiosce
Kibicowanie podczas meczu Lech Poznań – Zagłębie Lubin

Super inicjatywa i ogromne zainteresowanie Naszą Akademią w okresie wakacyjnym. W gminnie Opalenica aktywnych zawodników w Naszej Akademii mamy już blisko 100. Rozwój naszych podopiecznych jest najważniejszy dlatego wszystkie nasze zespoły zgłoszone są do rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Wielkopolsko – Lubuskich Lig Piłkarskich – Chwali nam się Trener Rafał Jakubiak.

Uśmiech na twarzy dziecka jest najlepszą oceną naszej pracy a tego lata na twarzach młodych piłkarzy było go mnóstwo. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszej Akademii – dodaje Trener koordynator Thomas Rozworski

Więcej informacji na: http://www.akademiareissa.pl/opalenica

You may also like...

Loading Facebook Comments ...