Zmodernizuj ogrzewanie z programem PIECYK 2017

Informujemy, że 16 sierpnia 2017 r. ruszył nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „PIECYK 2017”. Beneficjentami programu, realizowanego z funduszy WFOŚiGW w Poznaniu mogą być osoby fizyczne. Celem akcji jest poprawa efektywności energetycznej w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych poprzez ograniczenie emisji dwutlenku węgla.
Na stronie internetowej WFOŚiGW znajduje się regulamin naboru oraz wykaz dokumentów wymaganych do złożenia w naborze wniosków. Poniżej link do strony:

http://www.wfosgw.poznan.pl/oferta-finansowania/osoby-fizyczne/aktualne-nabory/wymiana-zrodla-ciepla-budynkach-jednorodzinnych-lokalach-mieszkalnych-piecyk-2017/

 

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...