Wakacyjny koncert w Szkole Podstawowej w Opalenicy

Rok szkolny 2016/2017 został w opalenickiej podstawówce zakończony wyjątkowym, muzycznym akcentem – 22 czerwca 2017 w sali widowiskowej odbyły się pierwsze Wakacyjne Koncerty. Zespoły: Akolada prowadzony przez p. Mateusza Hojana, klasa 2h, 3b i 3 f – przygotowane przez wychowawców Dorotę Kaczmarek, Katarzynę Ciechańską oraz Annę Kurek – zaprosiły dzieci naszej szkoły w rozśpiewaną i roztańczoną ,,podróż” w różne strony świata. Znane wakacyjne przeboje sprawiły, że ,,spontanicznie” zakończyliśmy pracowity rok i wspólną zabawą wyraziliśmy radość zbliżającego się letniego wypoczynku.

Źródło: SP Opalenica

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 8 = szesnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>