750x200-media_expert_praca_gorzow

Spotkanie z pisarzem Grzegorzem Kaspedke

Dn.10 maja było okazją kl.2d do spotkania ze współczesnym pisarzem Grzegorzem Kasdepke, który oferuje swoją bogatą twórczość dziecięcą. Bezpośrednie spotkanie na sali widowiskowej w budynku żłobka było niesamowitą atrakcją dla klasy, jak i innych uczniów i ich rodziców, tym bardziej, że uczniowie kl.2d realizują swój projekt czytelniczy. Po godzinnym zapoznaniu się z twórczością pisarza i zadawania pytań przez uczniów autor książek umożliwił dzieciom  zakup swoich książek z bogatej swej oferty oraz wpis z autografem. Była to dla wszystkich wspaniała i niezapomniana lekcja czytelnicza.

Maria Skiba

Źródło: SP Opalenica

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


cztery + = 13

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>