750x100

Warsztaty medialne

10 kwietnia uczniowie naszej szkoły klas pierwszych przystąpili do programu : Warsztaty Medialne dla Młodzieży ,,Sylwetki Wielkopolan” w ramach projektu X Festiwal Kina Autorskiego ,,Kino Ciśnień”.

Program przewiduje cykl wykładów i praktyk z podstaw fotografii, sztuki filmowania i form dziennikarskich.

Na pierwszych zajęciach uczniowie poznali podstawowe pojęcia dotyczące zasad kadrowania w fotografii i w filmie. Zapoznali się z początkami kina , obejrzeli film dokumentalny.

Zajęcia warsztatowe z ramienia Fundacji ,,Filmowiec ‘’ przeprowadzil instruktor filmu Piotr Majdrowicz- autor licznych edycji programów edukacji filmowej.

Szkolny koordynator

Monika Garczarek

Źródło: ZS Opalenica

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ pięć = 13

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>