Motor Lublin chce rządzić w 3 lidze. Czy uda mu się to?

3 liga rozgrywek Polskich jest dość mało popularna, ze względu, na swoje położenie w odniesieniu do lepszych lig krajowych. Nie oznacza to jednak tego, iż brak jest tutaj ciekawych zwrotów akcji i drużyn, które mogą mówić o ciekawych sytuacjach w swojej lidze.

Jedną z takich drużyn jest bez wątpienia Lubelski Motor Lublin, który w aktualnej rozgrywce, pomimo hucznych zapowiedzi, zajmuje jedynie 6 miejsce w swojej lidze. Jest to, jak na ten format rozgrywek miejsce dość dalekie, tym bardziej, iż Motor Lublin dysponuje świetnym zespołem, dobrym zapleczem kibicowskim, a także świetnym, nowoczesnym stadionem, który ma do swojej dyspozycji.

Skąd więc tak słabe wyniki ? Motor Lublin w okienku zimowym przeprowadził gruntowne wietrzenie składu. Wszystko dzięki sponsorowi ForBet, który postanowił objąć patronat nad tą drużyną. Właśnie z tej racji, Motor Lublin uzyskał kolejne środki na to, aby móc dokonywać odpowiednich wzmocnień zimą. Starzy zawodnicy odeszli, natomiast ich miejsce objęły nowe nazwiska, które postanowiły mocno walczyć o skład i sukcesy w drużynie Motoru Lublin.

Niestety na niekorzyść klubu w rundzie wiosennej jest czas. Pomimo wzmocnień, Motor Lublin na ten moment nie jest w stanie osiągać dobrych wyników. Brak jest najzwyczajniej zgrania drużyny, która mogłaby odmienić losy nie jednego meczu. Miejsce w tabeli wydaje się w tym momencie być i tak dobrym, albowiem Motor Lublin broni się, jak to tylko jest możliwe.

Runda wiosenna nie wygląda dobrze, albowiem terminarz drużyny z Lublina obfituje w wiele spotkań z graczami z wyższej półki. Górna tabela będzie miała swój przejazd przez Lublin, dlatego Motor musi się przygotować na bardzo mocne mecze.

Czy drużyna jest jednak w stanie podjąć tak dużą walkę ? Przekonamy się o tym niedługo, kiedy to Motor Lublin będzie rozgrywać swoje kolejne spotkania ligowe. Warto je obserwować, albowiem sytuacja drużyny z Lublina jest bardzo ciekawa.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...