Połowinki 2017 gimnazjum w Opalenicy

W piątkowy wieczór, 27 stycznia uczniowie drugich klas gimnazjum w Opalenicy bawili się na imprezie z okazji połowy gimnazjalnej edukacji. Były to już 16-te Połowinki w historii szkoły.

Połowinki rozpoczął tradycyjny polonez w wykonaniu 15 par z klas 2a, b, c i f, które przez ponad miesiąc intensywnie ćwiczyły pod czujnym okiem pani Iwony Radomskiej. Wszyscy zebrani byli pod wrażeniem układu choreograficznego, który trwał około 15 minut i składał się z wielu skomplikowanych i ciekawych figur. Potem przyszedł czas na zabawę, która trwała do godz.22.00. Gimnazjaliści bardzo dobrze się bawili, tańczyli przy dźwiękach znanych hitów. Zadowolenie młodzieży było tym większe, że tą szkolną imprezą rozpoczynali dwutygodniowe ferie zimowe.

Źródło: Gimnazjum w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...