Robert Lewandowski i jego szczytna aukcja na WOŚP zakończona!

Jak już zapewne wielu z Was wie, świetna aukcja WOŚP z udziałem piłkarza, Roberta Lewandowskiego jest już za nami, tak więc wypada podsumować to, co udało się dzięki niej osiągnąć!

W Świecie sportu, Robert Lewandowski to ikona numer jeden w dniu dzisiejszym. Nie ma Polaka, który nie znałby jego występów w Bayernie Monachium, które odbijają sie szerokim echem nie tylko w naszym kraju, lecz na całym świecie. Robert Lewandowski jest szeroko komentowaną postacią sportową na całym świecie, przez największych specjalistów.

Nic więc dziwnego, iż o możliwość spotkania się z nim na współnym lunchu licytowało się aż 13 osób, które osiągnęły łączną kwotę 26,200zł co jest bardzo dobrym wynikiem, pozwalającym na duże zasilenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś można mówić również o kolejnym, wielkim sukcesie Roberta Lewandowskiego, a także jego marki która sprawia, że dziś mówimy o tak wielkich rzeczach i kwestiach wypływających na losy wielu osób!

Mówiąc o tej szczodrej akcji, nie możemy zapomnieć o historii biletów, która została opisana na aukcji. Inicjatorem tej aukcji jest między innymi firma LvBet.pl, która zdecydowała się na przekazanie biletów wygranych również na aukcji charytatywnej. Dzięki życzliwości tej marki, wiele osób mogło pozwolić sobie na licytowanie tego spotkania, a szczęśliwcy mają już je zapewnione.

Warto przy tej okazji nadmienić, iż powyższa marka udziela się w wielu inicjatywach sportowych, które poparte są charytatywnymi elementami. Jest również partnerem wielkich serwisów sportowych, takich jak chociażby LaczyNasPasja.pl, czyli serwisu internetowego, który poświęcony jest tematyce sportowej.

Jest to na pewno wielkie wyróżnienie dla tej marki, która kolejny raz pokazuje swoje dobre serce i dużego ducha walki!

Pozostaje również pogratulować szczęśliwcom, którzy tą aukcje wygrali i dzięki temu mają możliwość spotkania z Robertem!

You may also like...

Loading Facebook Comments ...