Się biega, się pomaga – mundurówka pobiegła dla WOŚP

25 godzin po ulicach Opalenicy krążyła sztafeta szlachetnych serc. Była to wyjątkowa impreza pod hasłem „Się Biega, Się Pomaga”. Sztafeta składała z się z 50 pętli (po 5 km każda), które wiodły ulicami miasta.

Wśród biegaczy 25 – godzinnego Biegu Charytatywnego na 25 Finał WOŚP byli uczniowie klas służb mundurowych z opalenickiego liceum. Mundurowi biegnąc ulicami Opalenicy pokazali już nie pierwszy raz, że potrafią sprostać różnym zadaniom, a cóż dopiero tak wspaniałej inicjatywie jaką jest wspieranie WOŚP.

Biegacze wystartowali w sobotę 14 stycznia o 17 – stej sprzed Centrum Kultury i Biblioteki w Opalenicy. Sztafeta zakończyła się w niedzielę 15 stycznia o 18 – stej na hali OSiR. Każdy zawodnik startujący w imprezie wybierał sobie dowolną ilość pętli jakie chciał pokonać w dowolnych strefach czasowych. Start każdej pętli odbywał się, co 30 minut i każdą grupę prowadzili członkowie Opalenickiego Klubu Biegacza.

25 – godzinny Bieg Charytatywny na 25 Finał WOŚP „był strzałem w dziesiątkę :)”, a mundurówka już szykuje się na przyszły rok do 26 godzinnego biegu 🙂 by wesprzeć tak szlachetne dzieło jakim jest WOŚP 🙂

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...