Problem z porządkiem

Poniżej prezentujemy treść wiadomości, jednego z naszych czytelników, zwraca on uwagę na dość ważną rzecz, jaką jest dbanie o ochronę środowiska i czystość naszego miasta. Niestety po zapoznaniu się z wiadomością, nasuwają się pewne wątpliwości.

Dzień dobry sprawa tyczy się dwóch firm. Jedna to firma zajmująca się wywozem odpadów i ich recyclingiem w naszym mieście, która wozi śmieci w niezabezpieczonych kontenerach. Miałem okazje jechać któryś dzień za takim samochodem z którego sypał się zmielony plastik i folia.

To się nazywa ochrona środowiska? Efekty widać na załączonych zdjęcia które nie są najlepsze ale dla zainteresowanych można pojechać osobiście na odcinku firmy w stronę Rudnik.

Druga to firma prowadząca zresztą bardzo ładnie jesienną wycinkę drzew na odcinku cukrownia-ursus. Prace wykonane sporo czasu temu tylko nie wiadomo kto ma posprzątać zalegające gałęzie które przy każdym wietrze zalegają chodnik i utrudniają poruszanie się nim.Widać ze od czasu zabrania straży miejskiej uprawnień do fotoradarów nie widać ich już w tych okolicach kiedyś byli tu bardzo często.

Miejmy nadzieję, że to tylko wyjątek potwierdzający regułę dbania o naturalne środowisko w naszym mieście.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...