miejsce-na-reklame-top

Spotkanie wigilijne mundurówki

Pod koniec grudnia tradycyjnie odbyły się spotkania wigilijne klas służb mundurowych. W tym roku po raz pierwszy wigilie zorganizowała klasa 1E.

Przedwczoraj, tj. 21 grudnia 2016 roku uczniowie 3E również świętowali.

Miłym akcentem były odwiedziny naszych absolwentów z klas służb mundurowych, z byłej 3E. Dla wszystkich były to niezwykłe przeżycia. Uczniowie przygotowali się do Wigilii bardzo starannie.

Był pięknie nakryty stół, mnóstwo potraw, odświętna atmosfera, kolędy i wiele życzeń. Niezapomniany czas…, niezwykłe chwile…

Elżbieta Mortka

Źródło: ZS Opalenica

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 + trzy =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>