Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej

Dnia  29.11.2016 zakończyły się Mistrzostwa Szkoły w Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych, w których wzięło udział blisko 100 uczniów Zespołu Szkół w Opalenicy.  Po zaciętej batalii mistrzami Zespołu Szkół zostali uczniowie klasy III E.

Do rywalizacji zgłosiło się 11 zespołów, które po oficjalnym losowaniu zostały podzielone na dwie grupy.  Rozgrywki grupowe odbyły się w dniach 15 oraz 22 Listopada w opalenickiej hali OSIR. Mecze grupowe miały na celu wyłonienie 4 najlepszych zespołów, które 29 listopada miały się zmierzyć  ze sobą się w faziefinałowej.  W grupie A ogromną niespodziankę sprawili  Nauczyciele „ZS”, którzy awansowali do fazy finałowej z pierwszego miejsca w swojej grupie. Obok nauczycieli z tej grupy awansowali również uczniowie klasy 3E. Natomiast w grupie B bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy IV TIL.  W tej grupie awans do finałów uzyskał również zespół składający się z uczniów klasy I TIL. W półfinałach los skrzyżował ze sobą Nauczycieli „ZS” z uczniami klasy I TIL oraz IV TIL z III E.W pierwszym spotkaniu lepsi okazali się  uczniowie,  natomiast  w drugim po bardzo zaciętym meczu zwyciężyła klasa 3E. Po wielkich emocjach w meczu finałowym zwyciężyli  uczniowie klasy IIIE , natomiast 3 miejsce przypadło klasie IV TIL.

Poniżej klasyfikacja końcowa:

1.   III E \”Kudłata Ruda Blacha Team\”
2 .  I TIL \”Albatrosi\”
3.   IV TIL \”Kurczak z Rożna\”
4.   Nauczyciele ZS

Miejsca 5-11

I BE \”Tytanowe Janusze\”
I BZ \”Zawodowi\”
II TIL \”Nieumiemtegoprzeczytać\”
II E \”Aniołki Andrzeja\”
II BD \”Tibijczycy\”
I AZ \”ZETA TEAM\”
I AD \”Heksakosjoiheksekontaheksafobicy\”

Thomas Rozworski

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...