750x100

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju chłopców

7 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju chłopców, których byliśmy organizatorami. W hali OSiR goszono drużyny z Nowego Tomyśla, Zbąszynia, Bukowca, Chrośnicy, Wąsowa i Michorzewa. Mecze rozgrywano w dwóch grupach A i B. Po zwycięskim półfinale, opaleniccy uczniowie zmierzyli się z drużyną zbąszyńskiego gimnazjum. Po bardzo zaciętej finałowej walce i w doliczonym czasie uczniowie z Opalenicy przegrali tylko jedną bramką.

Gorycz porażki osłodziły srebrne medale i tytuł wicemistrza powiatu.

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× dziewięć = 27

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>