miejsce-na-reklame-top

Mundurówka na debacie dotyczącej bezpieczeństwa

W środę 26 października 2016 roku klasy służb mundurowych wzięły udział w debacie społecznej dotyczącej bezpieczeństwa oraz nowych form kontaktowania się z Policją. Spotkanie odbyło się w Auli Gimnazjum w Opalenicy.

Debatę poprowadziła mł. aspirant Anna Urbaniak policjantka z Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii z KPP w Nowym Tomyślu.

W spotkaniu wziął udział m.in. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu kom. mgr Sławomir Wenderski, Komendant Komisariatu Policji w Opalenicy aspirant sztabowy Ryszard Zielewicz oraz Burmistrz Opalenicy Tomasz Szulc. W auli pojawili się także mieszkańcy gminy Opalenica oraz uczniowie z klas służb mundurowych z LO w Opalenicy, którzy zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa w naszej gminie.

Tekst: Elżbieta Mortka

Źródło: ZS w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


sześć − 6 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>