Puchar rektora AGH dla Opalenicy

W dniach od 9 do 11 września 2016r. w Krakowie, uczniowie gimnazjum w Opalenicy w barwach klubu Basket Team Opalenica wzięli udział w III Międzynarodowym Turnieju o Puchar Rektora AGH.

Z wielką radością zawiadamiamy, że opalenicka drużyna, wygrywając wszystkie spotkania, zajęła I miejsce!

Ponadto dwóch uczniów zostało wyróżnionych indywidualnie: Jakub Gruszczyński został wybrany MVP Turnieju, a Kacper Dudziński zakwalifikował się do drużyny All Stars.

Serdecznie gratulujemy młodym koszykarzom oraz trenerowi panu Aleksandrowi Ziobro, który już od wielu lat ze znakomitymi rezultatami szkoli naszą młodzież.

 Gimnazjaliści reprezentujący Basket Team Opalenica:

#4 Adrian Szajek, #8 Kacper Dudziński, #9 Kacper Kozal, #10 Jakub Gruszczyński, #11 Jędrzej Błaszak,                      #12 Mateusz Jakubiak, #13 Olivier Czekała, #14 Jan Jakubiak, #15 Wiktor Kozal

Wyniki poszczególnych spotkań:

Faza grupowa

Chromik Żary – BT Opalenica 23 : 77

MKKS Rybnik – BT Opalenica  53 : 69

UKS Regis Wieliczka- BT Opalenica 46 : 67

Półfinał

ŁKS Szkoła Gortata – BT Opalenica 31 : 61

Finał

BT Opalenica – MKKS Rybnik 69 : 54

 Życzymy powodzenia we Wrocławiu!

 źródło zdjęć: http://skm.basketmania.pl

Źródło: Gimnazjum w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...