Turniej Opalenica Cup 2016

W niedzielę 21 sierpnia 2016 roku wzorem lat ubiegłych MKTS Opalenica przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizował turniej Opalenica Top 24 Cup dla zaproszonych, zaprzyjaźnionych z sekcją zawodników. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele klubów z wielkopolski oraz lubuskiego.

Zmagania w sali sportowej w parku miejskim w Opalenicy rozpoczęły się o godzinie 11 po rozlosowaniu grup i  ustaleniu szczegółów dotyczących formuły rozgrywania turnieju. Rozgrywki przeprowadzono w sześcioosobowych grupach, w których grano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Po zakończeniu gier w grupach wszyscy zawodnicy trafili do turnieju głównego z uzyskanym dzięki wcześniejszym rezultatom rozstawieniem. Tym sposobem każdy zawodnik rozegrał kilka pojedynków o stawkę co z każdą mijającą godziną uwidaczniało się coraz większym zmęczeniem – w końcu sierpień to miesiąc przygotowań do nowego sezonu, dlatego forma fizyczna zawodników nie jest jeszcze na najwyższym poziomie.

opalenicacup210816-29

Po więcej informacji oraz galerię zdjęć zapraszamy na stronę: http://mktsopalenica.home.pl/mktsopalenica/wyniki-turnieju-opalenica-cup-2016/

Źródło: MKTS Opalenica

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...