750x100

Wyniki I turnieju o puchar firmy Agrivet

W niedzielę odbył się pierwszy turniej o puchar firmy Agrivet. Organizatorem imprezy był MKTS Opalenica i OSiR Opalenica, a sponsorem nagród i medali Pan Andrzej Kiljański właściciel firmy Agrivet. Najlepsi zawodnicy podczas niedzielnych zmagań nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami, a podsumowanie rywalizacji i rozdanie nagród odbędzie się 11 września po rozegraniu drugiego turnieju.

ikonaagrrivetjeden

Każdy z 24 zawodników podzielonych początkowo na 4 grupy rozegrało po kilka pojedynków, ponieważ rywalizowano o każde miejsce. Ostatecznie w turnieju głównym najlepszym zawodnikiem okazał się Zbigniew Cybulski po pokonaniu w finale Zbigniewa Lisieckiego. W meczu o miejsce trzecie Jerzy Kiedrowicz pokonał Jacka Waskowskiego.

Po więcej informacji oraz obszerną galerię zdjęć zapraszamy na stronę MKTS OPALENICA

Źródło: http://mktsopalenica.home.pl/mktsopalenica/wyniki-1-turnieju-o-puchar-firmy-agrivet/

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


osiem + = 13

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>