Salon Bielbaw Home Greno w Opalenicy

Salon Bielbaw Home Greno
ul. Mickiewicza 7A/C
64-330 Opalenica

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00
Sobota 09:00 – 13:00

Zapraszamy na zakupy do naszego salonu z pościelą i ręcznikami polskiej marki – Greno Bielbaw. Dajemy gwarancję, że zakupione u nas produkty spełnią Państwa oczekiwania. W bogatej ofercie Greno proponowanej przez nasz Salon każdy może znaleźć coś dla siebie. Posiadamy zarówno klasyczną pościel satyno-bawełnianą, bawełnianą jak i Jersey. Gama kolorystyki i wzorów jest bardzo szeroka. Dzięki innowacyjnemu sposobowi produkcji nasza pościel jest niezwykle wytrzymała i nawet po wielu praniach zachowuje intensywność swych barw. Ponadto jest przyjazna dla osób cierpiących na alergie i niezwykle prosta w użytkowaniu. W naszym salonie dostępna jest szeroka oferta pięknych ręczników z 100% bawełny i bambusa. Oferujemy też szeroka gamę szlafroków i piżam.

Szukasz idealnego prezentu na ślub czy inną okazję?

Zapraszamy – służymy fachową poradą. Odwiedź nasz Salon już dzisiaj!

Nasz salon znajdziesz w Opalenicy przy ul. Mickiewicza 7A/C. Mapka jak do nas trafić – poniżej (kliknij w mapę aby powiększyć)

Untitled-2

 Zdjęcie naszego salonu.

13835983_1139547979422408_422654823_o

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...