Indywidualne Mistrzostwa Gminy Opalenica w 3-Boju Lekkoatletycznym SP

Kalendarz gminnych zawodów szkolnych roku 2015/2016 dobiegł końca. W czwartek 16 czerwca 2016 roku na Stadionie Miejskim w Opalenicy odbyły się ostatnie zawody sportowe – Indywidualne Mistrzostwa Gminy Opalenica w 3-Boju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców klas 3/4. Rywalizacja toczyła się w czterech konkurencjach: biegu na 60m, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal oraz biegu na 400m. Każdy uczeń mógł wystartować w trzech konkurencjach. Trzech najlepszych zawodników w każdej konkurencji   otrzymało okazałe medale, ufundowane przez OSiR Opalenica. W zawodach udział wzięły reprezentacje trzech szkół: uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Opalenicy, Kopanek i Dakowych Mokrych.

Wyniki zawodów:

Dziewczęta:

Bieg na 60m

1m Fertig Bogna – SP Opalenica – 9,75

2m Bielawa Joanna – SP Opalenica – 9,81

3m Konopska Marta – SP Opalenica – 10,54

4m Mrozik Anna -SP Dakowy Mokre – 10,60

5m Dyderska Antonina – SP Opalenica – 10,70

6m Kolasińska Aleksandra – SP Dakowy Mokre – 10,75

7m Swoboda Maria – SP Opalenica – 10,82

8m Haładuda Martyna – SP Kopanki – 11,28

9m Fertig Zuzanna – SP Opalenica – 11,44

10m Zapłata Zuzanna – SP Opalenica – 11,47

11m Poszwald Julianna – SP Opalenica – 12,49

Skok w dal

1m Kolasińska Aleksandra – SP Opalenica – 3,24m

2m Swoboda Maria – SP Opalenica – 2,63m

3m Dyderska Antonina – SP Opalenica – 2,23m

Rzut piłeczka palantową

1m Miczek Zofia – SP Dakowy Mokre – 25,0m

2m Zapłata Zuzanna – SP Opalenica – 24,0m

3m Fertig Zuzanna – SP Opalenica – 21,5m

4m Haładuda Martyna – SP Kopanki – 21,0

5m Dyderska Antonina – SP Opalenica – 18,5m

Swoboda Maria – SP Opalenica – 18,5m

7m Otto Marta – SP Kopanki – 15,0m

8m Kaczmarek Malwina – SP Opalenica – 12,5m

9m Poszwald Julianna – SP Opalenica – 10,0m

Bieg na 400m

1m Konopska Marta – SP Opalenica – 1:12,96

2m Bielawa Joanna – SP Opalenica – 1:16,34

3m Kolasińska Aleksandra – SP Dakowy Mokre – 1:28,60

4m Haładuda Martyna – SP Kopanki – 1:28,84

5m Mrozik Anna – SP Dakowy Mokre – 1:31,96

6m Drąg Emilia – SP Opalenica – 1:39,34

7m Miczek Zofia – SP Dakowy Mokre – 1:41,34

8m Otto Marta – SP Kopanki – 1:41,58

9m Kaczmarek Malwina – SP Opalenica – 1:54,08

Chłopcy

Bieg na 60m

1m Kurek Miłosz – SP Dakowy Mokre – 9,49

2m Targosz Wiktor – SP Opalenica – 9,73

3m Piotrowski Adam – SP Dakowy Mokre – 9,80

4m Pawlak Filip – SP Dakowy Mokre – 10,00

5m Kubiak Kacper – SP Opalenica – 10,04

6m Forysiak Robert – SP Dakowy Mokre – 10,11

7m Troszczyński Olaf – SP Opalenica – 10,13

8m Szmatuła Milan – SP Opalenica – 10,21

9m Dziamski Adrian – SP Opalenica – 10,31

10m Malecki Szymon – SP Opalenica – 10,34

11m Świątek kacper – SP Opalenica – 10,50

12m Sapor Kacper – SP Dakowy Mokre – 10,59

13m Ganda Tobiasz – SP Opalenica – 10,69

Judek Filip – SP Kopanki – 10,69

15m Czapracki Bartosz – SP Opalenica – 11,48

16m Kotwica Ksawery – SP Opalenica – 11,59

Kocik Mikołaj – SP Dakowy Mokre – 11,68

18m Biały Aleks – SP Opalenica – 11,84

Skok w dal

1m Targosz Wiktor – SP Opalenica – 4,01m

2m Kurek Miłosz – SP Dakowy Mokre – 3,83m

3m Dzwonkowski Mateusz – SP Opalenica – 3,66m

4m Piotrowski Adam – SP Dakowy Mokre – 3,63m

5m Kubiak Kacper – SP Opalenica – 3,62m

6m Szmatuła Milan – SP Opalenica – 3,60m

7m Troszczyński Olaf – SP Opalenica – 3,59m

8m Sapor Marcin – SP Dakowy Mokre 3,49m

9m Świątek Kacper – SP Opalenica – 3,33m

10m Ganda Tobiasz – SP Opalenica – 3,30m

11m Mroczek Mieszko – SP Opalenica – 3,20m

12m Dziamski Adrian – SP Opalenica – 3,18m

13m Kotwica Ksawery – SP Opalenica – 3,07m

14m Malecki Szymon – SP Opalenica – 2,93m

15m Biały Aleks – SP Opalenica – 2,38m

Rzut piłeczką palantową

1m Pawlak Filip – SP Dakowy Mokre – 34,0m

2m Świątek Kacper – SP Opalenica – 32,5m

3m Olechnowicz Dominik – SP Opalenica – 29,5m

4m Malecki Szymon – SP Opalenica – 29,0m

Szmatuła Milan – SP Opalenica – 29,0m

6m Bielerzewski Adam – SP Kopanki – 28,0m

Judek Filip – SP Kopanki – 28,0m

8m Maniecki Marcel – SP Opalenica – 26,5m

9m Dzwonkowski Mateusz – SP Opalenica – 26,0m

Kocik Mikołaj – SP Dakowy Mokre – 26,0m

11m Ganda Tobiasz – SP Opalenica – 25,0m

Pewiński Antoni – SP Opalenica -25,0m

13m Mieszko mroczek – SP Opalenica – 24,5m

14m Kaźmierczak Karol – SP Kopanki – 22,5m

15m Krajewski Klaudiusz – SP Kopanki – 22,0m

16m Dziamski Adrian – SP Opalenica – 19,5m

17m Biały Aleks – SP Opalenica – 12,5m

Bieg na 400m

1m Targosz Wiktor – SP Opalenica – 1:08,17

2m Troszczyński Olaf – SP Opalenica – 1:11,43

3m Kurek Miłosz – SP Dakowy Mokre – 1:14,21

4m Piotrowski Adam – SP Dakowy Mokre – 1:14,84

5m Dzwonkowski Mateusz – SP Opalenica – 1:15,94

6m Krajewski Klaudiusz – SP Kopanki – 1:17,46

7m Forysiak Robert – SP Dakowy Mokre – 1:20,36

8m Olechnowicz Dominik – SP Opalenica – 1:21,20

9m Maniecki Marcel – SP Opalenica – 1:22,08

10m Pawlak Filip – SP Dakowy Mokre – 1:23,13

11m Kaźmierczak Karol – SP Kopanki – 1:23,37

12m Kotwica Ksawery – SP Opalenica – 1:27,68

13m Judek Filip – SP Kopanki – 1:29,34

14m Krupa Adam – SP Opalenica – 1:38,84

Medale wręczał dyrektor SP w Opalenicy – Emil Mleczak. Gratulujemy wszystkim zawodnikom uzyskanych rezultatów i zdobytych medali. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji !

Opracowała: Dorota Szafrańska OSiR Opalenica

Źródło: Opalenica.pl

You may also like...

Loading Facebook Comments ...