750x200-media_expert_praca_gorzow

Wyróżnienie dla Aleksandry Sobkowiak

W piątek 10 czerwca br. w Wydziale Zamiejscowym WSPiA w Nowym Tomyślu miał miejsce uroczysty Finał konkursu na plakat „Żołnierze Wyklęci -Żołnierze Niezłomni”, którego celem jest propagowanie i szerzenie wśród młodzieży wiedzy o historii Żołnierzy Wyklętych. Uczennica gimnazjum w Opalenicy – Aleksandra Sobkowiak- znalazła się w gronie wyróżnionych osób. Swoją nagrodę odebrała z rąk Dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej – dra Rafała Reczka. Po bardzo uroczystej i podniosłej gali wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami udali się na wystawę nagrodzonych prac.  Należy dodać, że Ola przygotowała plakat pod czujnym okiem Małgorzaty Koszuty.

Źródło: gimnazjum w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


dziewięć − 8 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>