Mistrzostwa Rejonu Poznań – teren zachód w unihokeju chłopców

W środę 13 Kwietnia w Opalenicy odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań-Teren Zachód w Unihokeju Chłopców. Wystartowały cztery drużyny reprezentujące gimnazja z Pecnej, Gaju Małego, Granowa i Opalenicy. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z Pecnej, z którą stoczyliśmy wyrównany pojedynek przegrywając pechowo w końcówce 3:2. Ostatecznie uczniowie gimnazjum w Opalenicy zostali wicemistrzami rejonu, na dalszych miejscach uplasowały się drużyny z Gaju Małego i z Granowa.

Gimnazjum w Opalenicy reprezentowali: Marcin Koller, Mikołaj Borowczak, Patryk Chudziński, Rafał Słociński, Błażej Kańduła, Artur Szczepański, Jakub Kortus, Kamil Prałat, Oscar Rybicki, Adrian Kucharski, Patryk Szczęsny, Michał Gularek.

Źródło: Gimnazjum w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...