Honorata Hermann-Zimna Burmistrzem Opalenicy!

W poniedziałek, 8 lutego stało się to, co było już wiadomym od 10 stycznia. W fotelu burmistrza Opalenicy zasiadła Honorata Hermann-Zimna i w tym dniu zarządzała magistratem. Podczas finału WOŚP pani Honorata wygrała jedną z licytacji, którą była możliwość dowodzeniem ratuszem przez jeden dzień.
Urzędowanie pani burmistrz rozpoczęła od narady z Tomaszem Szulcem i posłem Jakubem Rutnickim. W spotkaniu uczestniczył również Przemysław Zimny. Podczas rozmów poruszano bieżące działania urzędu oraz omówiono zadania i projekty, które w najbliższym czasie zrealizowane zostaną przez gminę Opalenica.
Następnie chwilowo ustępujący ze stanowiska Tomasz Szulc przedstawił nową panią burmistrz kadrze kierowniczej. Podczas krótkiej narady nakreślony został plan działań na najbliższe godziny. Po rozmowach z kierownikami, Honorata Hermann-Zimna odwiedziła wszystkie pomieszczenia i w każdym wygospodarowała czas, aby porozmawiać z pracownikami.
Czas płynął w sympatycznej atmosferze. Pod koniec dnia pani Honorata zwróciła fotel Tomaszowi Szulcowi i pełna nowych doświadczeń zakończyła czas swojego „burmistrzowania”. Następnego dnia, już w ramach pełnienia funkcji wicedyrektora szkoły podstawowej w Opalenicy, powróciła do swoich standardowych obowiązków zawodowych.
 Źródło: Opalenica.pl

You may also like...

Loading Facebook Comments ...