Sukces zawodniczki MKTS Opalenica

Weronika Kaźmierczak (rocznik 2005), reprezentantka MKTS Opalenica, zajęła trzecie miejsce w turnieju Grand Prix Polski w tenisie stołowym. Odbył się on w weekend 30-31 stycznia w Radomiu.

Nasza zawodniczka zdobyła medal w kategorii Żaczek. Weronika w pierwszym etapie zawodów, w rozgrywkach grupowych, zdecydowanie wygrała wszystkie pojedynki. Następnie gładko pokonywała kolejne szczeble zawodów.

Ostatecznie zawodniczka MKTS zwyciężyła w sześciu pojedynkach. Przegrała tylko jeden. Pozwoliło to jej na wywalczenie brązowego medalu. Warto nadmienić, że w Radomiu na starcie stanęło aż 64 najlepszych polskich tenisistek stołowych. Dodajmy, że Weronika Kaźmierczak jest także aktualną Mistrzynią Wielkopolski.

191_mkts
Źródło: opalenica.pl z dnia 05.02.2016

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...