Meta etapu Bałtyk – Karkonosze Tour w Opalenicy

We wtorek, 2 lutego w Urzędzie Miejskim w Opalenicy odbyło się spotkanie robocze, w którym udział wzięli przedstawiciele gminnych władz samorządowych oraz organizatorzy Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bałtyk – Karkonosze Tour.
Były to wstępne rozmowy na temat organizacji i przebiegu etapu, który swą metę będzie miał 19 maja w Opalenicy. Na początku spotkania dyrektor wyścigu, Janusz Maceluch wyraził zadowolenie, że jeden z odcinków imprezy zakończy się właśnie w naszym mieście.
Podkreślił, że podczas ubiegłorocznej edycji, lotna premia w Opalenicy była tą najlepiej zorganizowaną, a na całym odcinku wyścigu, który wiódł przez gminę, kolarzy oklaskiwała i dopingowała największa ilość kibiców.
Etap XXIV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bałtyk – Karkonosze Tour, który zakończy się w naszym mieście odbędzie się w czwartek, 19 maja. O szczegółach przebiegu trasy oraz o planowanych imprezach towarzyszących będziemy Państwa na bieżąco informować.
Źródło: opalenica.pl z dnia 03.02.2016 r

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...