750x200-media_expert_praca_gorzow

KOLD dla grantobiorców

W czwartek, 4 lutego w sali Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Lwówku odbyło się spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych i lokalnych liderów społecznych z terenu funkcjonowania Lokalnej Grupy Działania KOLD.
Jak zawsze, licznie w zebraniu uczestniczyli przedstawiciele gminy Opalenica, którzy mogli dotrzeć do Lwówka transportem zapewnionym przez Urząd Miejski w Opalenicy. Na spotkaniu omawiane były zagadnienia związane z najbliższym konkursem grantowym „Działaj Lokalnie”.
Dzięki dużemu zainteresowaniu konkursem przez nasze stowarzyszenia, Opalenica została wyznaczona na miejsce drugiego spotkania. Na nim, w praktyczny sposób, ukazany zostanie proces pisania wniosków w formie elektronicznej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 29 lutego (poniedziałek) o 17.00 do Zespołu Szkół w Opalenicy przy ulicy Gimnazjalnej.
Szczegółowych informacji, osobom zainteresowanym udziałem w konkursie, udziela Biuro Promocji i Rozwoju oraz Zarządzania Funduszami Urzędu Miejskiego w Opalenicy. Kontakt telefoniczny 61 44 77 281 wewn. 27 lub 663 932 999 oraz e-mail lub fundusze~@~opalenica~.~pl
Źródło: opalenica.pl z dnia 02.02.2016

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× 2 = szesnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>