Spotkanie noworoczne 2016

We wtorek 5 stycznia, w Hotelu Remes Sport&Spa odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne. Wśród przybyłych gości byli m.in. Poseł Jakub Rutnicki oraz Senator Jan Filip Libicki.

Po krótkim wprowadzeniu, głos zabrał burmistrz Opalenicy, Tomasz Szulc. W przemowie podsumował rok 2015 i wymienił najważniejsze zrealizowane inwestycje w gminie Opalenica oraz wspomniał o planowanych inwestycjach na 2016 rok, takich jak, budowa nowej strażnicy, przedszkola oraz termomodernizacja budynków publicznych.

Po wystąpieniu burmistrza, nastąpiła część artystyczna. Poprowadził ją Krzysztof Sadowski, dyrektor CK Opalenica. Na scenie wystąpił zespół „TEENAGERS”  oraz opalenicka wokalistka Julita Bruch.

Po występach nadszedł czas przemówień i składania życzeń. Noworoczny toast wzniósł Przewodniczący Rady Miejskiej, Eugeniusz Wojtkowiak. Po części oficjalnej goście zeszli do pomieszczeń restauracyjnych.

Podczas spotkania, miało również miejsce przekazanie na ręce Burmistrza przez Jakuba Rutnickiego koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego którą będzie można wylicytować podczas Opalenickiego finału WOŚP już w tą niedzielę na hali OSiR

Po raz kolejny goście byli zachwyceni przyjęciem i podkreślali, że opalenicka uroczystość należy do tych najlepiej zorganizowanych i najbardziej przez nich wyczekiwanych. Uczestników, tak godnie, podjąć mogliśmy tylko i wyłącznie dzięki naszym darczyńcom. Hotel Remes Sport&Spa udostępnił wszelkie pomieszczenie niezbędne do organizacji spotkania.

Uczestnicy mogli skosztować przepysznych dań sporządzonych przez kuchnie: Restauracja „U Kowala”, Restauracja „Staromiejska”, Dwór Niemierzyce, Restauracja „Kamienica”, Pizzeria-Restauracja „Donatello”, Hotel Remes Sport&Spa i Pizzeria-Restauracja „Tropicana”. W części kawowej fundatorami ciast i tortów byli: Cukiernia Błaszak, Gminne Składy w Opalenicy oraz Piekarnia Gwóźdź. Pieczywo na spotkanie dostarczyła Piekarnia Szczęsny.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...