Pracowity weekend Opalenickiego Klubu Sportowego

W sobotę trener Natalia z Adamem sprawdzili swoją formę w Śremie podczas X Pucharu Wielkopolski w Karate Sportowym. Po stoczonych walkach zajęli następujące miejsca: brąz- kumite indywidualne junior młodszy (Adam Adamczak), złoto- kumite indywidualne seniorek (Natalia Hirszfeld).

Niedziela pokazała, że ciężka praca młodych sportowców owocuje w sukcesy. 13 grudnia odbyły się: „X Swarzędzkie Mistrzostwa Karate o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz.; V Mikołajkowy Turniej Młodych Talentów „Piątka Cup”o Puchar Dyrektora SP 5 w Swarzędzu Danuty Czosnowskiej.”, w których OKS wywalczył 26 medali! 12 złotych, 8 srebrnych i 6 brązowych krążków zawisło na piersi członków naszego Stowarzyszenia. Kolejne starty w kumite zaowocowały znakomitymi rezultatami- widać potencjał!

Wyniki:

Złoto:

Zapłata Zuzanna: kata białe pasy 9 lat
Haładuda Martyna: kata białe pasy 10 lat
Lehmann Marcjanna: kata białe pasy 11 lat +
Zapłata Michalina: kata żółte pasy 11 lat +
Judek Dominika: kumite indywidualne 12-13 lat
Siedlarz Wiktor: kata białe pasy 8 lat
Czapracki Bartosz: kata białe pasy 9 lat
Jankowski Igor: kata białe pasy 10 lat
Jaroszyk Dawid: kata białe pasy 11 lat +
Judek Jakub: kata żółte pasy 11 lat +
Stefaniak Jakub: kumite indywidualne 12-13 lat
Adamczak Adam: kumite indywidualne 14-15 lat

Srebro:

Otto Marta: kata białe pasy 10 lat
Judek Dominika: kata żółte pasy 11 lat +
Zapłata Michalina: kumite indywidualne 12-13 lat
Kaczmarek Adrian: kata białe pasy 8 lat
Mroczek Mieszko: kata białe pasy 10 lat
Kowalak Mateusz: kata białe pasy 11 lat +
Judek Jakub: kumite indywidualne 10-11 lat
Tata Mateusz: kumite indywidualne 14-15 lat

Brąz:

Piotrowska Oliwia: kata białe pasy 11 lat +
Ludwikowski Patryk: kihon 7 lat
Filipiak Kacper: kihon 7 lat
Adamczewski Oskar: kata białe pasy 9 lat
Szukała Jakub: kata białe pasy 11 lat +
Stariat Krzysztof: kata białe pasy 11 lat +

Skład OKS:

Zapłata Zuzanna, Otto Marta, Haładuda Martyna, Krajewska Martyna, Piotrowska Oliwia, Lehmann Marcjanna, Judek Dominika, Zapłata Michalina, Szulc Filip, Ludwikowski Patryk, Filipiak Kacper, Pigla Adam, Siedlarz Wiktor, Kaczmarek Adrian, Adamczewski Oskar, Czapracki Bartosz, Jankowski Igor, Mroczek Mieszko, Kowalak Mateusz, Szukała Jakub, Jaroszyk Dawid, Judek Jakub, Stariat Krzysztof, Stefaniak Jakub, Tata Mateusz, Adamczak Adam.

Tym razem Łukasz Pigla i Joachim Wierzbiński w nowej roli asystentów trenera spisali się „na medal”!
Bardzo dziękuję za wsparcie kolegów z maty!

Jak zwykle rodzice nie zawiedli i licznie przybyli na Mistrzostwa dopingując całej grupie OKS!

You may also like...

Loading Facebook Comments ...