Głębokie wykopy

W ostatnim czasie na ul. 5 stycznia (odcinek przy ul. przemysłowej) modernizowana jest sieć wodociągowa. To co zgłosił nam jeden z czytelników, to fakt, że po zmroku pozostawione są nieoznakowane, niezabezpieczone głębokie wykopy tuż przy chodniku, którym często przechodzą mieszkańcy pobliskiego bloku jak i pracownicy pobliskich zakładów. Czytelnik zwraca nam uwagę także na rury pozostawiane na chodniku, które trudno po zmroku zauważyć, gdyż samo oświetlenie ulicy 5 stycznia (a przynajmniej tego odcinka) pozostawia wiele do życzenia.

Nie jesteśmy w posiadaniu informacji jaka firma zajmuje się modernizacją, jednak mamy nadzieję, że sytuacja w najbliższych dniach się poprawi, a rury i wykopy zostaną odpowiednio zabezpieczone albo zakopane.

20151119_131530

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...