miejsce-na-reklame-top

Zajęcia z kryminalistyki

W piątek 6 listopada 2015 roku odbyły się kolejne ćwiczenia dla 3 klasy służb mundurowych Zespołu Szkół w Opalenicy.  Zajęcia przeprowadził technik kryminalistyki z  KPP w  Nowym Tomyślu  młodszy  aspirant  Kamil Moncibowicz.

Jest to kontynuacja zajęć  z kryminalistyki, które rozpoczęły się już w zeszłym roku szkolnym. Wówczas omówiono „Zajęcia z zagadkami kryminalistyki” i „ Zabezpieczenia oraz oględziny miejsca zdarzenia”. W piątek przeprowadzone zostały zajęcia  na temat „ Źródeł i rodzajów dowodów w procesach karnych” oraz „Techniki kryminalistyki”. Młodzież była bardzo zainteresowana omawianą tematyką , zadawała pytania i długo rozmawiała z policjantem.

Źródło: ZS w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


siedem − 7 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>