Podium dla najlepszych

3 listopada w hali OSiR w Opalenicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny: Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych z Nowego Tomyśla, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego z Trzcianki, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych z Nowego Tomyśla oraz Zespół Szkół z Opalenicy. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, a każdy mecz trwał 10 minut.
Od lat faworytkami tych rozgrywek są dziewczęta z Zespołu Szkół w Opalenicy i tak też było w tym roku. Kolejny raz były najlepsze i nie dały szans przeciwniczkom. W rozegranych meczach zespół pokonał:

ZS RCKU Trzcianka – ZS Opalenica 6:12
ZSZiL Nowy Tomyśl – ZS Opalenica 8:18
ZSOiP Nowy Tomyśl – ZS Opalenica 2:14
Zespół Szkół reprezentowały: Sara Dziamska, Marcjanna Bakalarek, Anna Lemańska, Joanna Zimny, Bernadeta Komorowska, Klaudia Komorowska, Dominiczak Monika, Maćkowiak Joanna, Wiśniewska Kamila, Dominiczak Magdalena

Bramki zdobywały:

Magdalena Dominiczak – 26
Kamila Wiśniewska – 10
Monika Dominiczak – 7
Sara Dziamska – 1

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: ZS w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...