Dakowski Dwór

Zaproszenie na warsztaty i pokaz

Uprzejmie informujemy, że kolejne zajęcia w ramach cyklu „Odpalamy Wyobraźnię” odbędą się 21 i 28 października oraz 4 listopada. Natomiast 7 listopada dla mieszkańców zorganizowany zostanie pokaz etiud teatralnych w wykonaniu nauczycieli biorących udział w warsztatach.

21 października na zajęciach będziemy gościć Agnieszkę Gierach – scenografa oraz Bogdana Żyłkowskiego – aktora i reżysera. Natomiast 28 października warsztaty poprowadzą Maria Gryczkowska – choreoterapeuta i Renata Knop – koordynator projektu.

Źródło: Opalenica.pl z dnia 16.10.2015

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× trzy = 18

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>