miejsce-na-reklame-top

Kolejny sukces Kacpra Dacha

Kacper Dach uczeń klasy 3 gimnazjum w Opalenicy i utytułowany ciężarowiec – zawodnik KS Promień Opalenica wygrał kolejne zawody ogólnopolskie. Były one organizowane przez MKS Atleta w Gdańsku w ubiegły weekend.

Kacper zdobył I miejsce w kategorii Młodzików do lat 15 oraz tytuł Najlepszego Młodzika. Rywalizacja  odbywała się według punktacji Sincler’a. Zwycięzca zdobył 289 punktów wyprzedzając zawodnika na II miejscu o 21 punktów. Gratulujemy Kacprowi oraz jego trenerom Markowi Wojciechowskiemu i Witoldowi Dziurli.

kd01

Źródło: Gimnazjum w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


4 × = dwadzieścia

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>