OPTOblog – wszystko o twoich oczach

Tekst który Państwo czytacie jest początkiem serii artykułów w których chcielibyśmy przybliżyć zagadnienia związane z optyką, okulistyką, chorobami oczu, dolegliwości ze wzrokiem jakie macie Państwo na co dzień. Pomimo, iż statystycznie co 4 Polak nosi okulary korekcyjne i co roku realizowane są liczne kampanie mające na celu edukację konsumentów, wciąż wiele osób kieruje się stereotypowymi poglądami na temat korekcji wzroku i samych okularów. W związku z powyższym w kolejnych artykułach będziemy przedstawiać fakty i mity, które krążą w Państwa świadomości związane z okularami, niektóre z nich będziemy dementować, a inne potwierdzić i wyjaśniać.

W kolejnych artykułach postaramy się przybliżyć Państwu takie tematy jak:

– Prawda o komputerowym badaniu wzroku – na czym powinno polegać badanie wzroku, dlaczego trzeba je dopasować do potrzeb i chorób pacjenta.

– Jaka jest różnica między okularami z apteki, a oferowanymi u optyka.

– Prawda i mity o okularach progresywnych.

– Na co zwrócić uwagę kupując okulary przeciwsłoneczne.

– Dlaczego dzieci powinny nosić szkła z powłoką UV, a okulary słoneczne muszą mieć filtr UV i polaryzację.

…..a teraz po krótce chcielibyśmy się przedstawić….

Nasz salon OPTYK OSIŃSCY który mieści się w Opalenicy przy ulicy 3 Maja 8 (obok Intermarche) istnieje już od prawie trzech lat…

W naszym Salonie Optycznym znajdziesz wszystko czego potrzebują Twoje oczy: specjalistyczne badanie wzroku, oprawy korekcyjne, soczewki okularowe, okulary przeciwsłoneczne i sportowe, soczewki kontaktowe, profesjonalny serwis i akcesoria do Twoich okularów i soczewek. Zdając sobie sprawę z coraz większych oczekiwań nowych klientów oferujemy Państwu szeroką gamę opraw okularowych najlepszych światowych marek, ale również oprawy sprawdzonych polskich i zagranicznych firm w przystępnej cenie. Wszystkich tych którzy chcieliby zbadać wzrok zapraszamy na bezpłatne badanie, a także dobór soczewek kontaktowych.

Zapraszamy również www.optykosinscy.pl gdzie zapoznają się Państwo z nasza ofertą jak również aktualnymi promocjami.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...