Dakowski Dwór

Wręczenie zaświadczeń kwalifikacyjnych

Uczniowie klasy 3 Technikum Logistycznego Zespołu Szkół w Opalenicy, którzy w lutym i marcu bieżącego roku uczestniczyli w kursie obsługi wózka podnośnikowego z bezpieczną wymianą butli gazowej, organizowanego w ramach Projektu ‘Czas Zawodowców – Wielkopolskie Kształcenie Zawodowe’ otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobyte uprawnienia.

Zaświadczenia kwalifikacyjne zostały wydane przez Urząd Dozoru Technicznego w wyniku pozytywnie zdanego egzaminu teoretycznego i praktycznego z obsługi środków transportu bliskiego. Legitymacje potwierdzające zdobyte umiejętności wraz z gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów edukacyjnych, wręczyła uczniom Dyrektor Zespołu Szkół – Pani Genowefa Wasiak.

Mariusz Stachowski

1

Źródło: Zespół Szkół w Opalenicy

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 + = trzynaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>