miejsce-na-reklame-top

XIV Turniej Piłki Siatkowej Grupy Piątkowej

Już po raz XIV Grupa Piątkowa organizuje na terenie OSiR Opalenica turniej piłki siatkowej. Impreza odbędzie się dnia 1 marca 2015, start o godzinie 10:00. Zapraszamy wszystkich lubiących sport, a w szczególności siatkówkę.

Kapitani z wszystkich drużyn proszeni są o przybycie na godzinę 09:30.

Poniżej zamieszczamy odnośniki do najważniejszych informacji dot. turnieju.

a) Regulamin turnieju
b) Regulamin hali sportowej
c) Formularz zgłoszeniowy

Lista zespołów biorących udział w turnieju:

1. GP1
2. GP2
3. Nauczyciele Plus
4. OSiR Duszniki Wlkp
5. Poznań
6. BAD PRL+
7. Drużyna X
8. BKB Buk

Dla wszystkich zainteresowanych grą w siatkówkę, przypominamy, że Grupa Piątkowa gra w każde piątki na OSiR Opalenica o godzinie 20:00 – zapraszamy!

11009479_799784626744198_605866116_o

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

1 Response

  1. amator siatkówki pisze:

    Dlaczego turniej jest zamknięty?? Jest tyle drużyn w powiecie chętnych żeby sobie pograć, a tu lipa. Jak Cię nie zaproszą to nie możesz pograć :( i tylko ograniczona ilość miejsc . Apel do Grupy Piątkowej zróbcie turniej otwarty będzie więcej ekip i na pewno lepszy poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


osiem × = 40

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>