Dakowski Dwór

Trzecia finalistka w roku szkolnym

Antonina Majewska z klasy 3C gimnazjum w Opalenicy dołączyła do grona finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu. Tym razem jest to konkurs biologiczny. Praca pod opieką nauczycielki pani Joanny Sękowskiej – Kaczmarek przyniosła oczekiwany efekt i Antonina zakwalifikowała się do finału.

Radość potęguje fakt, że w tym roku szkolnym gimnazjum w Opalenicy może poszczycić się gronem trzech finalistów. Warto dodać, gimnazjum w Opalenicy jest jedynym gimnazjum w powiecie, które osiągnęło taki sukces.

kb01

Źródło: Gimnazjum Opalenica

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 × jeden =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>