miejsce-na-reklame-top

W Betlejem się wydarzyło

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Porażynie w niedzielę 28 grudnia kolędowali na opalenickim Rynku. Kolędy i piosenki o Bożym Narodzeniu rozgrzewały wykonawców i słuchaczy w to mroźne popołudnie. Już trzeci raz, mimo świątecznej przerwy, dzieci wraz z nauczycielami umilały czas śpiewem przypominając, że: Niebo nam się pokłoniło, Dzieciątko się narodziło, w Betlejem, w Betlejem się wydarzyło. Wśród zgromadzonych wokół sceny znaleźli się burmistrz Paweł Jakubowski i sekretarz gminy Feliks Straburzyński.

Jolanta Horowska

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


8 + = dwanaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>