Opaleniccy karatecy na 1 miejscu w klasyfikacji generalnej

Młodzi karatecy z Opalenickiego Klubu Sportowego po raz kolejny pokazali, że systematyczne treningi przynoszą imponujące rezultaty! 29 medali, to wynik wyjazdu na „IX SWARZĘDZKIE MISTRZOSTWA KARATE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SWARZĘDZ”­ 14.12.2014r.

ZŁOTO:

Zimny Maurycy­ kihon chłopców 6 lat
Siedlarz Wiktor­ kihon chłopców 7 lat
Zapłata Zuzanna­ kihon dziewcząt 8 lat
Gierałtowski Jakub­ kihon chłopców 8 lat
Mroczek Mieszko­ kihon chłopców 9 lat
Haładuda Martyna­ kihon dziewcząt 9 lat
Piotrowska Oliwia­ kihon dziewcząt 10 lat
Biały Oskar­ kihon chłopców 10 lat
Szukała Jakub­ kata chłopców 10­11 lat: białe pasy
Jaroszyk Dawid­ kihon chłopców 11 lat
Zapłata Michalina­ kata dziewcząt 10­11 lat: żółte pasy
Kryś Matylda­ kihon dziewcząt 12­13 lat

SREBRO:

Otto Marta­ kihon dziewcząt 9 lat
Lehmann Marcjanna­ kihon dziewcząt 10 lat
Kowalak Mateusz­ kihon chłopców 10 lat
Judek Dominika­ kata dziewcząt 10­11 lat: żółte pasy
Mrozik Alan­ kata chłopców 12­13 lat: żółte pasy
Stefaniak Jakub­ kata chłopców 12­13 lat: białe pasy
Garcon Mariusz­ kumite mężczyzn 18 lat i więcej­ waga open

BRĄZ:

Jujka Antoni­ kihon chłopców 7 lat
Kaczmarek Adrian­ kata chłopców 7 lat: białe pasy
Wierzbińska Ada­ kihon dziewcząt 7 lat
Gajewski Sławosz­ kihon chłopców 9 lat
Krajewska Martyna­ kihon dziewcząt 10 lat
Tata Mateusz­ kata chłopców 12­13 lat: żółte pasy; Kumite chłopców 12­13 lat
Pigla Łukasz­ kata chłopców 14­15 lat: pasy pomarańczowe i wyższe
Adamczak Adam­ kumite chłopców 14­15 lat: waga open
Jędraszczyk Weronika­ kumite kobiet 18 lat i więcej­ waga open

Reprezentacja OKS: Zimny Maurycy, Siedlarz Wiktor, Jujka Antoni, Kaczmarek Adrian, Wierzbińska Ada, Zapłata Zuzanna, Gierałtowski Jakub, Czapracki Bartosz, Mroczek Mieszko, Otto Marta, Haładuda Martyna, Gajewski Sławosz, Piotrowska Oliwia, Lehmann Marcjanna, Krajewska Martyna, Biały Oskar, Kowalak Mateusz, Szukała Jakub, Jaroszyk Dawid, Judek Jakub, Jędraszczyk Mikołaj, Judek Dominika, Zapłata Michalina, Mrozik Alan, Stefaniak Jakub, Kryś Matylda, Tata Mateusz, Adamczak Adam, Jędraszczyk Weronika, Garcon Mariusz, Pigla Łukasz.

Trenerzy: Hirszfeld Natalia, Matuszak Artur

You may also like...

Loading Facebook Comments ...