Złodziej telefonu zatrzymany

W piątek 28 listopada 2014 roku policjanci z Opalenicy zatrzymali na gorącym uczynku 38-letniego mieszkańca Opalenicy w związku z kradzieżą telefonu komórkowego Samsung. Do kradzieży doszło w pomieszczeniu biurowym w jednej z opalenickich firm. Mienie został odzyskane a sprawca usłyszał zarzut.

W piątkowe popołudnie oficer dyżurny nowotomyskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung. Nieznany sprawca wszedł do pomieszczenia biurowego w jednej z opalenickich firm, skąd ukradł leżący na biurku aparat. Na miejsce natychmiast została wysłana grupa dochodzeniowo – śledcza, która zebrała niezbędne do wyjaśnienia sprawy fakty.

Przełomem w sprawie było sprawdzenie wszystkich pobliskich komisów z telefonami komórkowymi. W jednym z nich mundurowi ujawnili skradziony sprzęt, który doprowadził ich wprost do złodzieja. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Opalenicy. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: KPP Nowy Tomyśl

You may also like...

Loading Facebook Comments ...