Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w piłce ręcznej

W dniach 27-28 października w hali opalenickiego OSiR-u odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych. To pierwsza impreza halowa w grach zespołowych w tym roku szkolnym. Gospodarzem turnieju jak zwykle był opalenicki Zespół Szkół, który wystąpił zarówno w turnieju dziewcząt, jak i chłopców. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta, a w zawodach wzięły udział 4 szkoły z terenu powiatu nowotomyskiego oraz gospodarz – Zespół Szkół w Opalenicy.

Następnego dnia swoje zmagania rozpoczęli chłopcy. Ponownie rywalizacja odbywała się między 5 szkołami, w tym również opalenickim Zespołem Szkół, któa zapeniła sobie tytuł Mistrza Powiatu Nowotomyskiego. Obie drużyny będą reprezentować powiat nowotomyski na zbliżającym się Finale Rejonu Poznań Zachód.

Źródło: Opalenica.pl z dnia 12.11.2014

 

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...