Świętowali Połowinki

24 października uczniowie klas II LO, III Technikum i II ZSZ wraz z wychowawcami Katarzyną Leksowską, Romaną Albrecht, Małgorzatą Wencel, Małgorzatą Kurek, Zofią Antkowiak-Kittą, Krzysztofem Strzelczykiem oraz Grzegorzem Kaczmarkiem świętowali półmetek swojej edukacji w Zespole Szkół w Opalenicy.

Zaproszenie na uroczystość przyjęły również dyrektor Genowefa Wasiak oraz zastępca dyrektora Anna Andrzejczak. Uczniowie w ciepłych słowach podziękowali swoim wychowawcom za dotychczasową opiekę, a wymiernym symbolem ich wdzięczności były bukiety kwiatów. Pani Dyrektor w okolicznościowym przemówieniu podziękowała organizatorom i życzyła wszystkim udanego wieczoru.

W pięknie udekorowanym holu Zespołu Szkół przy ul. Gimnazjalnej połowinkowa zabawa dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych przeżyć.

Źródło: Opalenica.pl z dnia 27.10.2014

Olgierd Jastrzębski

Już od prawie ćwierćwiecza urzęduje w Opalenicy, co czyni mnie według miejscowych norm społecznych - Rodowitym Opaleniczaninem i uwierzcie mi bądź nie, ale wcale nie czuję się z tym źle. Staram się spoglądać na otaczającą rzeczywistość z przymrużeniem oka oraz lekkim dystansem, co z reguły nie przeszkadza w codziennym życiu, a nielicznych zwyczajnie wkurza.

You may also like...

Loading Facebook Comments ...